KONST / Litografier / Färglitografi 13524350
nr 1352 4350
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 159/310. Motivet: 36x47cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:43:45
28/9 21:20:03
100 kr
1/10 14:51:10
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson